استیج رقص

استیج رقص نور هماهنگ با موسیقی زمینه با دقت بسیار بالا و بالاترین کیفیت نور در ایران .. کف رنگی ال ای دی ساخت شرکت لومینکس مناسب برای استیج رقص نور مجالس تالارها کنسرت ها و غیره

استیج رقص

جهت مشاوره و خرید استیج رقص نور led در تالار عروسی

شما می توانید با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.
بیشتر افراد در مراسم عروسی خود محیط زیبا را انتخاب می کنند تا خاطرات خوبی از این محیط داشته باشند یکی از محیط هایی که در این زمینهه مناسب می باشد تالارهای شیک و زیبا هستند که باعث زیبائی مراسم و پذیرایی می شوند..
از جمله زیبائی های این تالارها نور است همان اندازه که زیبائی ساخت تالارها و دکوراسیون اهمیت دارد اجرای نور نیز اهمیت زیادی دارد.
شرکت لومینکس برای این تالارها استیج رقص نور زیبا با قابلیت نورپردازی بالا و متنوع تولید کرده و به فروش می رساند.
این استیج رقص نور از جنس ال. ای. دی می باشند و دارای صفحه کم حجم و در اندازه های مختلف می باشد.

در تالارهای عروسی فضای این تالارها بیشتر با نور زیباتر می شود و جلوه پیدا می کند، یکی از ویژگی های نورپردازی در تالارهای عروسی این است که زیبائی مجالس عروسی را بیشتر کرده و افراد زیادی را جلب می کند.
شرکت ستاره های شب شانی برای نور پردازی در تالارها انواع استیج رقص نور تولید کرده است که این استیج ها در کف تالرها کار گذاشته می شود وو با پخش نور از کف تالارها به فضا باعث افزایش زیبائی تالارها می شود.
در ایجاد نور این به صورت حرفه ای برنامه نویسی شده است تا هر نوع نوری را از طریق استیج ها پخش شود.

استیج رقص ال ای دی

مدل های گوناگون استیج رقص

استیج رقص ال ای دی مدل های گوناگونی دارد که در زیر به چند نمونه از این مدلها اشاره شده و توضیح مختری نیز داده شده است . مشاوره خرید

استیج رقص ال ای دی عبارتند از :

۱- رقص نور در تالار عروسی

در تالارهای عروسی که بیشترین مراسم عروسی برگزار می شود، استفاده از استیج رقص و نورپردازی زیبا امری مهم و ضروری است. زیرا نور مناسب و زیبا موجب جلب توجه بیشتر می شود،اجرا در داخل تالارها باعث ایجاد فضای زیبایی می شود.(مدل های گوناگون)

۲- نور ال ای دی ویژه مراسم عروسی

لامپ های ال ای دی نسبت به دیگر لامپ ها هم برق کمتری مصرف می کند هم در هنگام کار گرمای کمتری در فضا ایجاد می کند.
همچنین استفاده از لامپ های ال ای دی بر زیبایی این نور هم افزوده است.(مدل های گوناگون

۳- رقص نور ال ای دی تالار با جدید ترین متدها

این استیج رقص از مواد مرغوب و نشکن تولید شده است و از مقاومت بالا در برابر ضربه های پی در پی برخوردار هستند.
استفاده از لامپ های ال ای دی در این استیج رقص هم بر زیبایی این استیج رقص افزوده است.(مدل های گوناگون استیج رقص)

۴- نورپردازی تالار و مجالس شما

نورپردازی استیج رقص نور را برای استفاده در تالار های عروسی و مراسم عروسی طراحی و تولید می کنند.
این استیج رقص در افکیت های بسیار زیبا طراحی شده اند که باعث ایجاد فضایی رویایی و شاد در مراسم شما می شود.(مدل های گوناگونن استیج رقص)

استیج رقص و نورپردازی در مجالس شما از اهمیت بالایی برخوردار هستند .

استیج کف و نورپردازی

استیج کف و نورپردازی کف LED فول کالر با بالاترین کیفیت روز دنیا را از لومینکس بخواهید.
استیج رقص led جهت استفاده در تالارهای عروسی ، باغ های عروسی ، آمفی تئاتر ، دکوراسیون،صدا و سیما ، سالنهای غذاخوری ، هتلها ،، آتلیهه های عکاسی و …

شرکت نورپردازی لومینکس آماده انجام کلیه مراحل طراحی، ساخت و اجرای بروزترین و زیباترین استیج رقص و نورپردازی های روز دنیا می باشد
لومینکس استیج رقص را به گونه ای طراحی می کند که با فضای تالار شما و سلیقه شما همخوانی داشته باشد و دست شما را برای اعمالل هرگونه تغییرات و طرحی باز می گذارد و به آن جامه عمل می پوشاند .

نورپردازی حرفه ای استیج رقص

یک سالن و یا باغ عروسی تمام عیار با همه جزئیات،گل‌ آرایی خوب، سقف بلند و لوسترهای آویزان. نباید هیچ‌ کم و کسری داشته باشد. باید طوری باشد که میهمان‌ها فکر کنند آن شب وارد یک قصر پر نور و رویایی شده‌اند. این امر جز با نورپردازی مناسب امکان پذیر نمی باشد.هر اندازه که نورپردازی سالن ، باغ و تالار عروسی مناسب تر باشد لحظاتی که در این شب خاص و به یادماندنی بصورت عکس و فیلم ثبت و ضبط می شوند کیفیت بهتریی خواهند داشت و این شب رویایی در خاطرات مهمانان و برگزار کنندگان خواهد ماند.

رقص نور مجالس عروسی

یک مجلس عروسی قسمت هایی دارد که هر کدام به تنهایی و ترکیب با یکدیگر باید نورپردازی و تزیین مناسبی داشته باشند. تزیینات عروسی شامل ورودی مجموعه ، جایگاه عروس و داماد ، استیج رقص ، سفره عقد ، روشنایی های محوطه شامل پایه چراغ نورانی ، میز گل و میز شمع ، وو روشناییی های داخل شامل ، میز ایستاده ، میز سوارز ، میز کیک ، کول باکس و یخدان ، و همچنین نورپردازی های دکوراتیو جهت عکاسی وو فیلمبرداری مراسم را شامل می شود.(

نورپردازی حرفه ای

یکی از تزیینات و مبلمان مدرن تشریفات ، مبلمان نورانی از جنس پلی اتیلن می باشند. این تزیینات مجالس دارای لامپ LED درون خود می باشد که علاوه بر زیبایی دکوراسیون محیط جشن نقش نورپردازی را نیز بخوبی ایفا می کنند.(نورپردازی حرفه ای استیج رقص)
یک استیج رقص معمولا شامل نورپردازی ، ایجاد مه و محل دی جی می باشد. نورپردازی می تواند شامل نورپردازی از بالا و یا استیج رقص نورانیی باشد. یکیی از معضلات ترکیب استیج رقص با سایر محیط تالار عروسی نورانی بودن بیش از حد آن و عدم همخوانی رقص نور موجود در آن با نورپردازیی الباقی محلل جشن می باشد. این مشکل با قرار دادن مبلمان دکوراتیو نورانی در فضای اطراف استیج رقص می توان بر طرف نمود. گذاشتن صندلیی های نورانی ، میزز نورانی ایستاده ، میز سوارز و کول باکس (یخدان) نورانی با استیج رقص و ترکیب نوری بین ریتم تند استیج رقص و ریتم کند محیطط اطراف می تواند به زیبایی فضا بیش از پیش کمک نماید و برای افرادی که در اطراف استیج رقص ایستاده اند نورپردازی مناسبی را فراهم می کند.(نورپردازی حرفه ای استیج رقص)

کف ال ای دی

استیج رقص مدرن

نورپردازی تشریفات و جشن بخصوص عروسی در زیبایی فضای مراسم بسیار اهمیت دارد.
استفاده از المان های نورانی برای نورپردازی میز گل ، میز شمع ، ورودی عروس ، استیج رقص
و جایگاه عروس و دیزاین محوطه یکی از روشهای نورپردازی در مهمانی شما می باشد
شرکت تخصصی لومینکس با تجربه و آگاهی چندین ساله خود آماده ارائه خدمات نورپردازی استیج رقص و نورپردازی مدرن محل برگزاری مراسم شماا عزیزان می باشد.(استیج رقص مدرن)

استیج رقص و نورپردازی

استیج رقص و نورپردازی در مجالس شما از اهمیت بالایی برخوردار هستند .

استیج کف و نورپردازی کف LED فول کالر با بالاترین کیفیت روز دنیا را از لومینکس بخواهید.
استیج رقص led جهت استفاده در تالارهای عروسی ، باغ های عروسی ، آمفی تئاتر ، دکوراسیون،صدا و سیما ، سالنهای غذاخوری ، هتلها ، آتلیهه های عکاسی و …
رقص نور هماهنگ با موسیقی زمینه با دقت بسیار بالا و بالاترین کیفیت نور در ایران .. کف رنگی ال ای دی ساخت شرکت نقش نور مناسب برای استیج رقص نور مجالس تالارها کنسرت ها و غیره

استیج رقص led جهت استفاده در تالارهای عروسی ، باغ های عروسی ، آمفی تئاتر ، دکوراسیون،صدا و سیما ، سالنهای غذاخوری ، هتلها ، آتلیهه های عکاسی و …
لومینکس  استیج رقص را به گونه ای طراحی می کند که با فضای تالار شما و سلیقه شما همخوانی داشته باشد و دست شما را برای اعمال هرگونهه تغییرات و طرحی باز می گذارد و به آن جامه عمل می پوشاند .

نورپردازی نما